REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

LGone

Uživatelské jméno

LGone

Datum registrace

14. Červen 2015

RECENZE

MusclePharm Combat Powder

14. Červen 2015 v 15:47

Chuť

85%

Složení

85%

Rozpustnost

90%

Stravitelnost

90%

Cena/Kvalita

60%

WOW ! Tohle byl můj první vícesložkáč, doporučený zase, no při pohledu na balení 1,8kg a ještě za cenu o něco vyšší, než ostatní vyrobci mají 2,23kg, no, moc nadšenej jsem nebyl. Je to už snad dva roky, chuť byla supr, rozpustnost taky, ale od té doby, kdy jsem měl jednu pixlu jsem ho už nekoupil. Zase napíšu, jsou levnější varianty, tady platíte za značku/marketing. Proč ? Snad se snažím ušetřit na pořádné jídlo ne ;), já radši jídla/kalorie teda jím, než piju :)

Pharma Blend 6 HR

14. Červen 2015 v 15:45

Chuť

95%

Složení

75%

Rozpustnost

90%

Stravitelnost

90%

Cena/Kvalita

70%

Měl jsem tento protein ve svých začátcích, protože přece mi byl zase doporučen, a je to vícesložkáč, a kvalitní...no, kdybych tenkrát věděl to, co teď, tak si ho asi nekoupím znovu :). Nicméně mi chutnal, měl jsem příchut jahoda 2x a prostě zatím nejlepší, co jsem kdy měl. Ale cena hrála proti a složení (sojovy a pšeničný protein hovoří za vše - asi se hnali za nejvíce zdroji bílkovin, aby to byl vícesložkáč...jinak nevim) ne moc ideální. Jak už jsem psal u ON Goldu, jsou lepší a levnější varianty. Pokud jde člověk po chuti a chce utratit, tak nechť koupí.

MyProtein Impact Whey Protein

14. Červen 2015 v 15:39

Chuť

90%

Cena/kvalita

100%

Stravitelnost

100%

Složení

100%

Tento protein udělá službu, doplní bilkoviny, má i obsah BCAA, kdo by nevěděl, ale to je vedlejší. Každopádně složení není jako kolikrát u ostatních s plno 'zbytečnostma' atd, ale kdyby jen tohle člověk sledoval , tak kupuje bez příchutě, a to mi věřte, že nechcete. Takže za 2.5kg a za tu cenu si mě získaly. A ta možnost plno příchutí, dost mě jich láká, takže uvidíme. Zatím jsem měl klasiku chocolate smooth, chocolate peanut (překvapila supr chuť), jahodu - no, mohla být lepší, apple crumble and custard - to neberte. Je to hnus jak pít, tak i v jogurtu nebo cottage sýru. Chutná to jako vanilkový termix, k tomu bych to přirovnal a strašně rychle ta chuť přejde člověka a nechce to vidět. Jinak za mě palec, jsem zákazník dlouho a ještě do toho mají ty slevy a výprodeje, jako nikdo, takže není co řešit (na origo stránkách). PS moc ten protein samotný nepiju, nevím, jestli to bude rozdíl, ale já protein používám do již zmíněného cottage, jogurtu a nebo pečení či palačinek apod, na chuť :).

Quest Nutrition Quest Bar

14. Červen 2015 v 15:26

Chuť

100%

Složení

90%

Cena/kvalita

80%

Dají se sehnat i levně (aspon u mě, výhoda bydlení v UK), ale co mě na nich těší je vláknina a prozatím i chuť. Zatím jsem chutově nenarazil na podobné nebo lepší. Tak uvidíme. Ty, co mi chutnaly a chtěl bych je znovu koupit, tak je mám na nástěnce, a ta tyčka na orbázku cookies and cream je jedna z nich. Kdyby udělali i nějakou řadu s méně sachry, do dietky, tak to by byla teprve bomba, ale to si myslím jen já no...
Každopádně co mi nechutnala, byla příchuť chocolate brownie a double chocolate chunk. Moc hořké na mě, nejsem moc zastánce hořkých čokolád. Ty ostatní více méně ano. A TOPovka byla pro mě bílá čokoláda s malinou a mixed berry bliss, případně apple pie nebo cheesecake jahodovej. Palec hore. Jako náhrada za sladké nebo chutě na to, co bychom moc neměli, je to supr. Takže občas koupím. Rozhodnutí je pak na vás :).

Chuť

100%

Složení

80%

Rozpustnost

95%

Stravitelnost

95%

Cena/Kvalita

60%

Proč vyhrává tento protein nejlepší protein roku v USA ? V USA... protože marketing a kvalita...JENžE... !
Pro normálního cvičence jsou lepší a levnější varianty, za daleko výhodnější ceny pro něj, na to beru ohled. Ale já s tímto proteinem taky začínal, měl jsem několik příchutí, jahoda, banán, rocky road, cookies and cream apod. Jako supr, hlavně rozpustnost, to jo, ale cena a když pak vyzkoušíte něco jiného nebo vícesložkáče, co víc zasytí, už se k tomuto nikdy nevrátíte. Proč jsem si ho koupil ? Protože jako začátečník jsem prostě přece potřeboval protein ne ? Tak sem si to aspon tenkrát myslel...no byl mi doporučen, tak sem bral a hlásal všude okolo to samé, aniž bych věděl něco o složení nebo co v proteinu hledat.
Za mě proč ne, zpestření, když na to máš, ale dá se pořídit daleko lépe a levněji, tudíž ti vydrží déle a udělá stejnou službu, jako tento protein ;).

MY PROTEIN Creatine Monohydrate

14. Červen 2015 v 15:18

Rozpustnost

90%

Stravitelnost

100%

Cena/kvalita

100%

Účinek

100%

Rozpustnost ve vodě není stopro, protože není třeba. Prostě mrskneš do vody, vypiješ i s těmi maličkými kousíčky, když budou. Není co řešit. Stravitelnost počítám supr na stopéro, protože účinky kreatinu jsou znát. Cena/kvalita - je to to pravé, prostě kreatin monohydrát, neplatíte za drahé značky a marketing, takže si myslím, že cena je odpovídající. Kilo za 12liber ?? Luxus a máš pokoj na půl rok (200 dní, abych byl přesnější při 5g/den ;) ). Používám libry, protože žiju a objednávák z UK, přepočet je na Vás, ale to je easy. Používám už druhým rokem, klasiku, osvědčenou, co funguje a je to prostě ten kreatin, co potřebuješ. Nevymýšlej s prominutím pejčoviny, že koupiš BSN krealka shyt...apod. za 2-3x vyšší cenu, no sense.
Samozřejmě jsem ochutnal i Tropical verzi tohoto kreatinu a musím říct, že chuť byla ohromující a možná proto, že normální kreatin je bez chuti nebo takový mdlý, ale Tropical mě uchvátil. Sice tam bude sladidlo atd, ale pokud někomu nejede samotnej krea, berte tento, litovat nebudete. Já nelitoval a miluju tu příchuť. Takže asi tak uzavřu moji recenzi.

PVL NUTRIENTS MUTANT MASS

14. Červen 2015 v 15:13

Chuť

90%

Rozpustnost

90%

Složení

65%

Cena/kvalita

50%

Stravitelnost

60%

Jako mladej s vidinou břišáků a svalů jsem si koupil 6.8kg tohoto gaineru za supr cenu, až jsem si říkal, jak dlouho mi to vydrží a bude to super. Pravou je, že mi více než půlka zůstala, protože ikdyž jsem dávkoval méně, než je psané na obalu (to udělá jen neznalec, tolik kcal, nezlob se, ale strava základ) a i tak jsem spíš nabral, a to bohužel všechno tuk, a to jsem nechtěl. Navíc, časem jsem pochopil, proč je to tak levné, protože složení tomu odpovídá a je to v podstatě jen cukr, a ruku na srdce kluci, jsou buď lepší věci nebo suplementy a nebo lepší alternativy z jídla, co si můžete udělat doma. Ale recepty na tyto věci je na delší dobu. Takže za mě spíš ne. Ještě dodám, že jsem měl příchuť jahoda-banán, a to bylo to jediné, co na tom bylo fakt luxusní :).

Složení

100%

Cena/kvalita

100%

Účinek

50%

Koupil jsem si synefrin ze zvědavosti, jak si to každý vychvaluje, že člověk spaluje a ještě se do toho potí, s prominutím, jako kráva.
Bohužel u mě se nic nedělo, nic jsem necítil a žádná změna ani při dávkách 50mg/den. Samozřejmě jsem míchal s kofeinem, ten jsem musel dávat 400mg, abych cítil, že se něco děje. No v kombinaci se syne jsem 'cítil' jen kofein, takže nabuzený makat a reflexy jak rys. Za to syne se mnou ani nehlo, pro mě vyhozené peníze. PS ale zjistil jsem, že mám vysokou toleranci i na nakopávače, takže když je doporučená dávka 2 odměrky, dávám 6 a víc, aby to mělo účinek. Kafe a nic nepiju. Takže jsem jen divnej individuál. Tím nechci říct, že odrazuju od syne nebo této kombinace, podle mě, i podle studií, je to daleko lepší věc/věci, co můžete koupit/zkusit, než nějaký carnitine a podobné, tyto věci jsou jen blbý vtip.

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt