REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Hi Tec A.M.G.

Hi Tec A.M.G.

Foto a texty použity se souhlasem portálu Heureka.cz

Ceny od: 1 099 Kč

VYZKOUŠET

100%

Chuť

100%

Složení

100%

Cena/Kvalita

100%

Nakopnutí

100%

Pumpa

100%

Základní údaje

Výrobce

HI TEC

Popis produktu

NA SÍLU

Současný globální trend, podporovaný výzkumem a zkušenostmi sportovců, potvrzuje praktičnost užívání před-tréninkových preparátů v kombinaci různých chemických forem kreatinu, které stimulují k nárůstu energie a anabolickému efektu ve svalových buňkách, což má za následek navýšení síly sportovce při intenzivním tréninku. Kreatiny formy alfa - ketoglutarát, malát, citrát a pyruvát využívá buňka k syntéze sloučeniny energie pro svalovou kontrakci . Vitamín B13 a kyselina orotová udržují optimální hladinu ATP a nukleotidů, které stimulují kontrakci svalových buněk ve svalových vláknech, zintenzivní syntézu svalových bílkovin a tím dochází ke zvětšení svalové hmoty. Kombinace kreatinu a HMB poskytuje rovněž účinnou ochranu proti katabolismu a degradaci svalové hmoty.

NA NEDOSTATEK ENERGIE PRO TRÉNINK

Pouze kombinace několika synergicky působících látek vám umožní pocítit re-energizující nárůst energie a může vás "nakopnout " při vyčerpávajícím cvičení. Každý účinné před-tréninkový zdroj energie by měl obsahovat kombinaci kofeinu, taurinu, vitamínů skupiny B, glukuronolakton, tyrosin a dextrózu. Kofein v kombinaci s dextrózou podporují centrální nervový systém, stimulují krevní oběh, umožní rychlejší rozhodování, sníží dobu odezvy a snižují psychickou únavu. Kromě toho kofein stimuluje také kardiovaskulární systém a rozšiřuje průdušky. Navíc má významný vliv na zdroj „spalovaného paliva“ v průběhu cvičení, který šetří zásoby svalového glykogenu a stimuluje rozklad tukových zásob, čímž se náš metabolismus stává efektivnější a jsou tak sníženy katabolické procesy ve svalové tkáni.

NA SVALOVOU PUMPU

Téměř každý těžký silový trénink způsobuje otoky svalů kvůli nedostatečnému průtoku krve do svalových oblastí, které jsou intenzivně namáhány. A právě "svalová pumpa", díky které se každý sportovec s potěšením dívá po tréninku na sebe do zrcadla, napomáhá rozšíření krevních cév a vazodilataci. Je to proces, při kterém se zvyšuje množství oxidu dusnatého, který uvolňuje hladké svalstvo, takže krev se pak snáze dostane do všech buněk v těle. Zlepšuje krevní mikrocirkulaci a zároveň i svalový pumpující účinek. Přímou surovinou pro výrobu oxidu dusnatého je aminokyselina arginin. Existují však i další látky, jako je ornitin a citrulin, které jsou součástí dalších metabolických procesů. Z tohoto důvodu je velmi efektivní kombinace všech 3 účinných složek oxidu dusnatého - arginin, ornitin a citrulin.

HODNOCENÍ A RECENZE UŽIVATELŮ

Jaké zkušenosti máte s tímto produktem vy?

Přidat recenzi

Quick

06. Říjen 2017 v 22:11

Chuť

100%

Složení

100%

Cena/Kvalita

100%

Nakopnutí

100%

Pumpa

100%

Vynikající silná kombinace

Marek.suchy

24. Srpen 2017 v 20:05

Chuť

100%

Složení

100%

Cena/Kvalita

100%

Nakopnutí

100%

Pumpa

100%

tomas.hegli

21. Srpen 2017 v 17:08

Chuť

100%

Složení

100%

Cena/Kvalita

100%

Nakopnutí

100%

Pumpa

100%

A.M.G. patrí reálne do TOP 3 predtréningoviek aké som kedy mal. Zaujímavé spojenie práškovej formy a kapslí zabezpečí všetko potrebné pre skvelý tréning. Cvičí sa mi naozaj o poznanie lepšie a odporúčam naozajstným makačom!

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt