REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Pharma Blend 6 HR

Pharma Blend 6 HR

Foto a texty použity se souhlasem portálu Heureka.cz

Ceny od: 899 Kč

VYZKOUŠET

92%

Chuť

96%

Složení

89%

Rozpustnost

94%

Stravitelnost

98%

Cena/Kvalita

81%

Základní údaje

Výrobce

PhD Nutrition

Popis produktu

Pharma Whey HT+ je novou, inovovanou verzí řady PhD Pharma Whey - jednoho z nejprodávanějších proteinových přípravků na trhu. Základ tvoří PhD Nutrition Hydro-Tech Plus Whey Protein Matrix, tedy proteinová směs, která je nově doplněna o kvalitní hydrolyzát syrovátkového izolátu Hydro-Tech +, který je zdrojem „rychlých“ aminokyselin (účinná regenerace svalových vláken).

Špičkové, lahodně krémové chuti je dosaženo díky vysokému obsahu bioaktivnívch, nedenaturovaných ( tepelně neznehodnocených) složek (syrovátkový koncentrát a syrovátkový izolát ), které navíc výrazně urychlují regeneraci a podporují svalový růst a sílu.

Každá dávka obsahuje speciální aditivum aminokyselin Lean Mass Amino Blend, nezbytných pro svalový růst a regeneraci: L-glutamin, L-valin, L-leucin, L-isoleucin, taurin.

Dalšími novinkami je aditivum komplexu trávicích enzymů Digezyme, které jsou garancí bezproblémového trávení a probiotických kultur, které podporují optimální vstřebávání živin.

Nutriční hodnoty (55g)


Bílkoviny - 41g
Sacharidy - 3g (2,04cukry)
Tuky - 3,19g

Složení


PhD Nutrition Hydro-Tech Plus Whey Protein Matrix (syrovátkový koncentrát, syrovátkový izolát, hydrolyzát syrovátkového izolátu), Lean Mass Amino Blend (Taurin, L-Glutamin, Leucin, iso-Leucin, Valin), Přírodně identické a umělé aroma, karboxymethyl celulóza, dietní vláknina: xanthanová guma, sladidlo (sukralóza), trávící enzymy (Digezyme®), probatické kultury (Bacillus Coagulans)

HODNOCENÍ A RECENZE UŽIVATELŮ

Jaké zkušenosti máte s tímto produktem vy?

Přidat recenzi

Plutos

13. Srpen 2015 v 12:14

Chuť

100%

Složení

100%

Rozpustnost

95%

Stravitelnost

100%

Cena/Kvalita

95%

Výborný a kvalitní protein po tréninku. Kombinace s předtréninkovým proteinem Phd ISO Synergy je výborná.

Michal

15. Červen 2015 v 07:06

Chuť

100%

Složení

90%

Rozpustnost

100%

Stravitelnost

100%

Cena/Kvalita

90%

U tohoto výrobku mě oslovila výborná chuť, jinak s ním nemám problém a klidně ho doporučím.

LGone

14. Červen 2015 v 15:45

Chuť

95%

Složení

75%

Rozpustnost

90%

Stravitelnost

90%

Cena/Kvalita

70%

Měl jsem tento protein ve svých začátcích, protože přece mi byl zase doporučen, a je to vícesložkáč, a kvalitní...no, kdybych tenkrát věděl to, co teď, tak si ho asi nekoupím znovu :). Nicméně mi chutnal, měl jsem příchut jahoda 2x a prostě zatím nejlepší, co jsem kdy měl. Ale cena hrála proti a složení (sojovy a pšeničný protein hovoří za vše - asi se hnali za nejvíce zdroji bílkovin, aby to byl vícesložkáč...jinak nevim) ne moc ideální. Jak už jsem psal u ON Goldu, jsou lepší a levnější varianty. Pokud jde člověk po chuti a chce utratit, tak nechť koupí.

thomas87

05. Červen 2015 v 09:42

Chuť

90%

Složení

90%

Rozpustnost

90%

Stravitelnost

100%

Cena/Kvalita

70%

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt