REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Hi Tec Creasteron

Hi Tec Creasteron

Foto a texty použity se souhlasem portálu Heureka.cz

Ceny od: 1 521 Kč

VYZKOUŠET

100%

Cena/kvalita

100%

Účinek

100%

Stravitelnost

100%

Rozpustnost

100%

Základní údaje

Výrobce

HI TEC

Popis produktu

CREASTERON poprvé kombinuje známé kreatinové suplementy pro růst svalstva spolu s peptidy, aminokyselinami a dalšími suplementy, přičemž současně forsíruje i odbourávání tuků. Výsledkem tohoto působení je dramatická výstavba beztukové svalové hmoty (3-5 kg), vzestup síly a rychlosti o cca 30%, což bylo dříve možné dosáhnout pouze skládáním velkého množství kreatinových přípravků, aminokyselin, proteinových doplňků, prohormony (volně nedostupných) a spalovačů tuků .

Vysokokomplexné složení CREASTERONU Vám dodává v jedné porci 4g kreatinu, 32g aminokyselinové matrix, volné BCAA, volné esenciální aminokyseliny EAA a beta-laktoglobulínovej frakce ze syrovátkového izolátu, 23,5 g jedinečných, extrémně rychle vstřebatelných vysokomolekulárních glukózových polymerů pokud tomu hypoglykemickou ko-substrátovou matrix obsahující prekurzory pro syntézu ATP.

CREASTERON kryje nejen potřebu výstavbových a regeneračních procesů silového resp. rychlostního sportovce po tréninku / zápase, ale prostřednictvím inzulínem navozené endogenní syntézy tzv.. "GLUT - 4-transportních proteinů" a ATP prekurzorů navozuje přirozený vysokoanabolický metabolický stav. Tento stav vede k tomu, že výstavbové substráty jsou vtlačena do svalových buněk, kde se rychle a masivní transformují na tělesné a svalové bílkoviny.

Snížený podíl sacharidů zvyšuje kapacitu CREASTERONU při spalování tuků, takže CREASTERON je vhodný i pro sportovce s tendencí k ukládání tuků při současné maximální svalové výstavbě. Každý silový sportovec chce dosáhnout maximální sílu, rychlost a svalovou hmotu za zlomek tělesného tuku.

HODNOCENÍ A RECENZE UŽIVATELŮ

Jaké zkušenosti máte s tímto produktem vy?

Přidat recenzi

Quick

06. Říjen 2017 v 22:04

Cena/kvalita

100%

Účinek

100%

Stravitelnost

100%

Rozpustnost

100%

Vynikající a funkční

Madness

05. Leden 2017 v 07:32

Cena/kvalita

100%

Účinek

100%

Stravitelnost

100%

Rozpustnost

100%

Lepší regenerace, vyšší síla. Složení je super a prášek doplněný ještě o tablety. Obsahuje i adaptogeny. Velká spokojenost. Jen chuť je při velkém dávkování příliš sladká.

DostMa

05. Prosinec 2016 v 11:26

Cena/kvalita

100%

Účinek

100%

Stravitelnost

100%

Rozpustnost

100%

Cena tohoto produktu je vyšší váhal jsem jestli vyzkouším a nakonec jsem se rozhodl pro zkoušku. Opravdu stálo za to a nelituji. Cítil jsem větší sílu při tréninku a měl jsem značně větší svalové objemy. stravitelnost v pořádku. Opravdu doporučuji vyzkoušet.

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt