REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Mass Attack Muscular Gainer

Mass Attack Muscular Gainer

Foto a texty použity se souhlasem portálu Heureka.cz

Ceny od: 699 Kč

VYZKOUŠET

75%

Chuť

75%

Rozpustnost

100%

Složení

50%

Cena/kvalita

50%

Stravitelnost

100%

Základní údaje

Výrobce

SizeandSymmetry

Popis produktu

SIZEANDSYMMETRY MASS ATTACK GAINER je gainer navržený pro profesionální sportovce. Využívá pouzenejkvalitnější a nejlépe využitelné živiny, které potřebuje náš organismus pro růst svalové hmoty a síly. MASS ATTACK MUSCULAR GAINER podporuje anabolické a růstové procesy v organismu.

Energie obsažená v SIZEANDSYMMETRY MASS ATTACK GAINER pochází zejména za sacharidů. Dextróza v SIZEANDSYMMETRY MASS ATTACK GAINER slouží jako okamžitý zdroj energie pro pracující svaly a k nastartování pozátěžového doplnění spáleného glykogenu. Maltodextrine, který je v produktu zastoupen v největším množství je středně rychlým sacharidem. Zajišťuje tak pozvolné uvolňování energie v průběhu regeneračních procesů. Snižuje také celkový glykemický index produktu. Posledním sacharidem je fruktóza. Ta nestimuluje přirozené uvolnění inzulinu po požití a rychle dodává energii. Fruktóza podporuje vstřebávání glukózy.

Syrovátkový koncentrát použitý v SIZEANDSYMMETRY MASS ATTACK GAINER je nejrychleji vstřebatelnou bílkovinou. Ideálně vhodnou v potréninkové regeneraci pro opravu svalových buněk a nastartování jejich zotavných procesů. SIZEANDSYMMETRY MASS ATTACK GAINER je obohacen o větvení aminokyseliny BCAA podporující regeneraci a růst svalů.

Nutriční hodnoty (100g)


Bílkoviny: 20,8g
Sacharidy: 68,8g
Tuky: 7g

Složení


maltodextrin, dextróza, syrovátkový koncentrát, fruktóza (pod 5 %), L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, barvivo, sladidlo sukralosa, čokoládové přírodně identické aroma, barvivo karamel, kakaový prášek.

HODNOCENÍ A RECENZE UŽIVATELŮ

Jaké zkušenosti máte s tímto produktem vy?

Přidat recenzi

thomas87

05. Červen 2015 v 09:45

Chuť

75%

Rozpustnost

100%

Složení

50%

Cena/kvalita

50%

Stravitelnost

100%

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt