REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

O WEBU

Vítejte na stránkách zaměřených na hodnocení doplňků stravy. Suplementy jsou hojně využívány amatérskými i profesionálními sportovci, a to nejen kulturisty. Ostatní si mohou díky vašemu hodnocení zjistit, který doplněk stravy by vyhovoval jejich požadavkům, případně i vy získáte nové poznatky, které Vám můžou pomoci při koupi.

Dotazy ohledně suplementů
Často se setkáváme s dotazy ohledně suplementů, proto je nově u každého suplementu vytvořená sekce dotazy, kde můžete položit libovolnou otázku k produktu, která Vás zajímá. My se Vám budeme snažit co nejlépe poradit.

Hodnocení Suplementů
Pokud se rozhodnete hodnotit suplementy, snažte se slovně co nejvíce popsat, v čem vám produkt vyhovoval a v čem nevyhovoval. Ulehčíte tak výběr nerozhodným uživatelům.

Hlavní stránka a zobrazování nejlépe hodnocených suplementů
Na hlavní straně se zobrazují nejlépe hodnocené suplementy, které dosáhly alespoň 6 a více recenzí . Pokud se v kategorii takový suplement (6 a více hodnocení) nenajde, zobrazí se jen nejlépe hodnocený (%) bez ohledu na to, kolik má daný suplement recenzí.

Nestrannost webu
Web se snažíme udržet co nejvíce nestranný, a proto nenabízíme e-shopům kupování prvních pozic a dalších výhod. U každého suplementu naleznete tlačítko VYZKOUŠET, které Vás přesměruje přímo na portál heuréka, kde si už vyberete jen eshop podle vašich kritérií.

Spolupráce
Máte-li zájem o spolupráci neváhejte nás kontaktovat na info(zavináč)hodnocenisuplementu.cz.

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt