REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Recenze proteinových palačinek značky PROM-IN

Recenze proteinových palačinek značky PROM-IN

Pro milovníky rychlých a nutričně vyvážených snídaní, přišla firma PROM-IN s novinkou v podobě instantních proteinových palačinek.

Hlavní výhodou palačinek je, že se jedná o rychle připravenou svačinu s obsahem velkého počtu bílkovin, nízkým obsahem sacharidů a také s výbornou chutí. Vybrat si můžete ze 3 příchutí a to : lehce slazené, malina, kokos s čokoládou, nebo můžete zvolit variantu bez příchutě.

Příprava je velmi jednoduchá: 3 lžíce instantní směsi pořádně rozmícháme v 60-70 ml vody/mléka. Následně toto těsto vložíme na rozpálenou pánvičku. Nutno dodat, že není nutné pánev příliš vymazávat oleji. Celá příprava palačinek byla velmi rychlá a trvala maximálně 15 minut.

Největší obavy nám dělala představa, že palačinky budou, při pohledu na těsto, příliš suché. Tato obava ovšem přetrvávala jen chvilku, to do té doby, než jsme palačinky vyzkoušeli. Palačinky byly překvapivě velmi lehké, perfektně zasytily a chuti nebylo možné nic vytknout.Prom-in Fitness Food 600 g lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Nakupujte-li přímo u výrobce, můžete využít slevy 10 % na celkový nákup. Slevu naleznete na našem webu v rubrice SLEVY.

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt