REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Recenze na proteinelu s inspirací

Recenze na proteinelu s inspirací

Většina z čtenářů už určitě uslyšela název Proteinela, který je spjat s brněnskou firmou CzechVirus. Již po prvních hodinách od uvedení Proteinely byl o ni takový zájem, že webové stránky CzechVirus byly neustále přetíženy. I přes tyto komplikace byla proteinela téměř za chvíli do posledního kusu vyprodána. Jelikož jsme na ni slyšeli jen samé kladné recenze, tak nám to nedalo a museli jsme ji také vyzkoušet.

Nyní se podíváme na složení celého produktu. Můžeme si všimnout použití vysoce kvalitních surovin. Nenachazí se zde v poslední době velmi kritizovaný palmový olej a soli. Cukry nám zde nahrazuje belgická čokoláda a jak už z názvu můžeme tušit je zde zastoupen i protein, konkrétně syrovátkový izolát UltraWhey 90 instant (CFM), který obsahuje velké monžství bílkovin a minimum sacharidů. Dalším zdrojem bílkovin jsou zde arašídy, které nám přináší i nenasycené mastné "dobré" tuky.

Již při prvním ochutnání, jsme si na proteinelu nemohli vůbec zvyknout. Po pár minutách jsme si však její chuť velmi oblíbili a někteří z nás se museli držet na uzdě aby nám ji na jedno celé sousto nesnědli. Jako první určitě ucítíte nejvíc obsažené arašídy, poté lehce čokoládovou chuť zakončenou kokosem.

NÁŠ TIP:

Rozhodli jsme se, že zkusíme i nějaký experiment v a to v podobě muffinů. Proteinelu jsme nechali v místnosti při pokojové teplotě asi hodinu, čímž se stala tekutější. Díky tomuto kroku jsme ji jednoduše zapracovali do těsta. Těsto jsme dávkovali do košíčků na muffiny a následně pekly zhruba 15 minut při teplotě 180 C. Pokud máte zrovna cheat day, doporučujeme vmíchat do těsta i kousky hořké čokolády.Nakupujete-li na webu www.czechvirus.cz, můžete využít slevy 7 % na celkový nákup. V košíku stačí zadat do kolonky slevový kupón kód : HS7

Czech Virus Pure Elite CFM 1000 g lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt