REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Pure Elite CFM CzechVirus

Pure Elite CFM CzechVirus

Redaktor webu HodnoceniSuplementu.cz, který se právě vrátil ze soutěže MSČR v silovém trojboji v Púchově, kde obsadil krásné 3 místo si pro vás připravil recenzi na protein od firmy CzechVirus.

První dojmy
Po objednání přímo ze stránek firmy Czech Virus protein dorazil již následující den. Když jsem otevřel krabici tak jsem se poněkud zarazil protože dóza byla hodně malá oproti jiným firmám které místem rozhodně nešetří. Po otevření dózy jsem ovšem pochopil že je vše v pořádku - byla až po víčko naplněná proteinem, takže "neklamala tělem" jak je to zvykem u jiných firem kdy vám domů dorazí obrovská dóza, vy si říkáte jak máte s proteinem vystaráno na půl roku a po otevření můžete pouze utřít slzu protože není ani z půlky plná.

> Protein můžeš zakoupit od 1298,- Kč <

Složení
Složení se dá zhodnotit jedním slovem - Perfektní! 90% obsahu bílkovin v produktu tvoří syrovátkový koncentrát, zbylých 10% pak tvoří syrovátkový izolát (v obou případech zpracovaný nejšetrnější metodou CFM). Navíc protein obsahuje probiotika, prebiotika a spoustu enzymů, které příznivě podporují trávení a zdravotní stav uživatele. Spousta přidaných aminokyselin je zde samozřejmostí. Výrobce také deklaruje, že nebyly použity žádné chemické stabilizátory ani plniče a pro ochucení produktu byly použity pouze přírodní aroma. Příjemnou informací je také to, že veškeré suroviny použité při výrobě pochází z ČR a EU.


Vlastní zkušenosti
Nyní přejde k hodnocení proteinu po stránce chuti, rozpustnosti, pěnivost a trávení v těle. Co se týče rozpustnosti, tak za celou dobu užívání jsem nezaznamenal v proteinu jedinou (byť sebemenší) hrudku. Bavit se o nějaké pěnivosti při míchání v shakeru také není na místě - žádnou jsem nezaregistroval.

Příchuť, kterou jsem vyzkoušel (kokos), je také vynikající. Není nijak přeslazená jak u mnohých konkurenčních výrobků a i přesto je vynikající a výrazná. Prostě je tam cítit to co tam být cítit má - při pití máte pocit že pijete opravdu cosi z kokosu a ne jen jakousi chemicky ochucenou vodu.

Vstřebatelnost v trávícím traktu je také špičková - nezažil jsem žádné pocity nadýmání, bublání ve střevech atd. Zde je ovšem potřeba říct že tento aspekt může být individuální - každý člověk reaguje na určitý výrobek jinak.

Nutriční hodnoty
Ve 100 gramech proteinu nalezneme rovných 80g bílkovin, 6,76g tuků, 5,29g sacharidů a 0,2g soli. 22% obsahu pak tvoří BCAA a 17% glutamin.

Závěrečné hodnocení
Musím říct že po dlouhé době jsem kápl na opravdu vynikající protein. Za 649 Kč dostanete kilo opravdu výtečně chutnajícího proteinu a garantuji vám že po vypití šejku se budete těšit na to až si umícháte další. Dle mého názoru se jedná zatím o nejkvalitnější protein který jsem kdy vyzkoušel (a že jich nebylo málo) - nepění, nedělá hrudky, neobsahuje žádnou chemii a ke všemu výtečně chutná. Očekáváte snad od proteinu ještě něco navíc?

Nakupujete-li na webu www.czechvirus.cz, můžete využít slevu 7 % na celkový nákup. V košíku stačí zadat do kolonky slevový kupón kód : HS7

Czech Virus Pure Elite CFM 2250 g lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 1298 Kč(Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
 

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt