REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Proteinella Bodylab

Proteinella Bodylab

Mé první dojmy z této Proteinelly byly poněkud smíšené. V prvé řadě mě překvapila velikost balení, které jsem čekal při této ceně větší. Dále mne zaskočil fakt, že obsahuje palmový olej, který by se dle mého názoru v jídle objevovat neměl, ať už z etických, či nutričních důvodů. Kromě toho je v tomto produktu poměrně malé množství oříšků (pouze 11%) a zároveň velké zastoupení sacharidů, čímž z hlediska kvality poměrně znatelně ztrácí na konkurenci.

Netrpělivý čtenář by po tomto odstavci mohl přestat číst a Proteinellu od Bodylab zcela zavrhnout, to by ale byla velká chyba! Všechna tato negativa zapomenete v okamžiku, kdy ji poprvé ochutnáte. Již první sousto mě vrátilo do mých dětských let, kdy jsem se potají vkrádal do spíže a ujídal nutellu. Firmě Bodylab se podařilo napodobit chuť nutelly skoro bez chybičky. Chuť je opravdu prvotřídní.

Někteří by se mohli ptát, na co kupovat o tolik dražší Proteinellu, když nakonec nemá ani tak dobré složení? Kromě výše zmíněných nedostatků na tom ale rozhodně není špatně. Hlavním lákadlem zůstává obsah syrovátkového izolátu, který může svou kvalitou při nákupu proteinových lahůdek zvrátit misky vah v neprospěch proteinových tyčinek, které dost často obsahují pouze sušenou syrovátku.

Nutriční hodnoty:

Nutriční hodnoty 100 g jemné oříšky
Energetická hodnota 2080 kJ / 496 kcal
Tuky 35 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 6,7 g
Sacharidy 39 g
- z toho cukry 2,1 g
- z toho polyoly 33 g
Bílkoviny 21,4 g
Sůl 0,1 g

Bodylab Proteinella 250 g lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt