REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Rozhovor s Pavlem Beranem

Rozhovor s Pavlem Beranem

Ahoj Pavle, představovat se nemusíš, určitě tě každý už zná! Od posledního rozhovoru uběhl skoro rok, můžeš nám říct co se u tebe za poslední rok změnilo? Zdravím všechny čtenáře a fanoušky. Za poslední rok se stalo spoustu událostí, ale více méně se nic nezměnilo, jedeme pecky ve starejch kolejích.

Vyhrál si EVLS, jaké máš pocity a jak si to oslavil?
Pocity jsou smíšené, stále jsem se z toho snu neprobral. Řádně jsem se ožral a přežral se svými blízkými. Bohužel se zatím nezúčastnili všichni, takže nějaká ta oslavička ještě proběhne.

Stát na pódiu a vyhrát vše na co stáhneš musí být krásný pocit, jak si to prožíval přímo v místě denní? Samozřejmě je to úžasný pocit, o to lepší, když se o ten pocit dělíš se všemi v hale. Přál jsem to všem klukům kteří na pódiu stáli, vítězové byli všichni, jen zlatou medaili dostane na krk jen jeden.

V jednom videu si říkal, že máš zahraničního trenéra, stojí on za tímhle úspěchem? Zahraničí trenér má určitě velkou zásluhu, nicméně největší zásluhu má Katka, ona mi pomohla se závěrem a vydržela to se mnou, takže ji patri největší podíl úspěchu a moje velké díky!

Viděl jsem někde psané, že Tomáš Bureš tě od startu na EVLS odrazuje, co je na tom pravdy?Zajímalo by mne, který ocas přišel s touhle fámou. Tomáš mne v žádném případě neodrazoval. Celá porota zhodnotila aktuální formu, která byla pozadu, ale přes to mi start povolili. A nejednalo se o EVLS ale o AC v Barceloně.

Jaké jsou vlastně teď tvoje cíle z pozice profesionála? Můj sportovní cíl je jasný, pokusím se příští rok ukázat s lepší formou o pár kilo těžší.

Díky moc za rozhovor, chtěl by si něco vzkázat svým fanouškům a nějak naše čtenáře motivovat?Určitě bych Vám všem chtěl poděkovat za podporu, které se mi dostává. Motivaci musí každý člověk najít sám v sobě! Já Vám mohu pomoci se posouvat a ukázat vám, že to jde. Ale kde nic není, ani smrt nebere.

Czech Virus Beast Virus 395 g lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 749 Kč (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
 

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt