REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Rozhovor s Milanem Obořilem

Rozhovor s Milanem Obořilem

Ahoj Milane, na úvod tě poprosím o krátké představení, kde žiješ, čím se živíš, co jsi vystudoval a kolik ti je let?
Ahoj, jmenuji se Milan Obořil je mi čerstvě 27 let. Bydlím v Břeclavi na jižní Moravě. Vystudoval jsem obor mechanik elektronik. Momentálně jsem OSVČ jako osobní trenér.

Jak si se vlastně dostal ke kulturistice?
Ke kulturistice jsem se dostal náhodou, kdy jsem dělal Thaiský box a začal jsem chodit i do posilovny abych nabral nějakou hmotu, kdy mě oslovil spolužák ze základky, který byl vždy hubenější než já a najednou byl větší jako já, tak to byl impuls makat v posilovně s ním k tomu bojovému sportu. Jinak bych se tam asi nedokopal. Po nějaké době mě tam oslovil, můj už známý Čestmír Foukal, který se pohyboval mezi kulturisty a říkal, že ve mě vidí potenciál. Pak mě přivedl za jeho známým kulturistou Honzou Hubáčkem a ten mi pomohl na první závody a tím to vše začalo.

Máš nějaký svůj vzor, ke kterému vzhlížíš?
Mám vzorů spoustu, každý je něčím výjimečný a z každého se snažím vzít pokud možno, co nejvíce. Jmenovitě mě nejvíce asi motivují Tomáš Bureš, Milan Šádek a celý tým Extrifit. Z těch zahraničních to jsou asi všichni profíci, každý je neskutečný!

Kolik máš volného času, kdy můžeš prostě vypnout? A co děláš ve svém volném čase?
Dá se říct, že volného času moc nemám, mám volno pouze v obědové pauze a v neděli. Jinak jsem od rána do večera ve fitku, nebo jsem někde na nějaké kulturistické akci se sponzory. Když už si vezmu dovolenou, což je většinou po závodech tak jedu s přítelkyní někam k moři kde jen jím, spím, relaxuji a užívám si pohody a vypínám hlavu.

Připravuješ se na více závodů - můžeš nám prozradit kam a které závody bereš jako prioritní?
Jestli jich bude více nevím, uvidím jak budu vše zvládat a které soutěže nechci zmiňovat, jelikož na soutěž nepůjdu pokud nebude forma a chci se vyvarovat toho aby pak někdo říkal, že jsem měl jít někam závodit a nakonec jsem nešel a musel dávat vysvětlení. To je důvod proč si to nechávám pro sebe.

Kdo je nyní tvůj trenér s kterým konzultuješ svoji formu před závody?
Můj trenér je stále Tomáš Bureš a doufám, že naše spolupráce bude i nadále, jelikož to není jen trenér, ale člověk jakých dnes moc není a vždy ví, co má říct a jak pomoci a to ve všem. Je to výborný přítel, kterého si nesmírně vážím a respektuji.

Jak vypadá tvůj suplementační plán, když jsi v přípravě?

Rano vždy na lačno dávám - 1x V-52, 500mg Vit.C, 1x b-komplex, 30mg syne, 100mg coffy, 15g aminopeptidy, 5g glutamin, 5g bcaa instant

Po obědě - 20mg syne, 5g glutamin

Před tréninkem- 1x agrezz, 1x thermogel

Po tréninku ihned (před kardiem) - 30g vitargo, 5g bcaa, 5g glutamin, 15g creatin, 10g aminopeptidy

Po kardiu cca 20min- protein super hydro dh32 30g

Před spaním - 5g glutamin, 5g aminopeptidy

Extrifit přišel s novinkou v podobě fitness potravin. Jaký je tvůj osobní názor na proteinové kaše a podobné věci a jak často je využíváš?
Konečně s něčím takovým došli a hlavně jsou chuťově super, jím je hlavně v dny kdy mám takzvaný Carb Up day a mimo tyto dny si dávám denně jednu až dvě tyčky EXXE. V objemu to lítá do mě strašným způsobem.

Pro lidi co tě vnímají, ale moc nestíhají sledovat tvá videa, je u tebe nějaká změna?
Myslím že změna moc není, jen jsem starší a zkušenější a mám asi o 4 kg víc než loni.

Děkuji ti Milane za rozhovor. Ať se ti daří podle planu. Chtěl bys něco vzkázat čtenářům?
Já díky za rozhovor, budu se snažit ať se vše daří. Vám všem přeji, ať se Vám daří, jak si přejete, i když to zrovna nejde. Nevzdávejte se, i když jste zrovna na dně, posune Vás to dál a budete silnějšími a lepšími. Hezký den všem!

Extrifit AGREZZ 20,8 g lze pořídIt v českých e-shopech za cenu od 37 Kč
(Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>


Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt