REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Express ovesné proteinové sušenky s Coconelou

Express ovesné proteinové sušenky s Coconelou

Coconela. Snad ta nejúžasnější pomazánka, kterou jsem kdy ochutnala. Mohla bych ji klidně vybagrovat celou naráz, ale naštěstí mám do určité míry vyvinutou sebekontrolu, která to moje vysněné “bikini body” chce už tohle léto ukázat v plavkách!
Když se to ale se sebekontrolou umí, není problém využít všechny vlastnosti téhle božské pomazánky v receptech. Dneska si ukážeme, jak udělat mega rychlé ovesné sušenky, které budou plné bílkovin, kvalitních sacharidů a tuků, především díky Coconelce. :)

Na 8 kousků sušenek budeme potřebovat:
● 50g Coconely
● 2 bílky
● 1 hrnek mletých vloček
● Přírodní sladidlo (volitelné, já osobně ho nedávám - sušenky chutnají lehounce nasládle, ale chápu, že to není každého šálek čaje)

IMG_3388

Postup je velmi jednoduchý. Troubu si předehřejeme na 180°C. Do plechové mističky si připravíme 50g Coconely, kterou si rozpustíme ve vodní lázni (pokud nemáme čas, můžeme použít mikrovlnnou troubu). Jakmile dosáhneme tekuté konzistence (2-3 minutky), přendáme si mističku na utěrku a necháme chvíli zchladnout (3-5 minutek). Přimícháme 2 bílky a vymícháme si hladkou hmotu, do které pak přisypeme 1 hrnek mletých vloček.
IMG_3371IMG_3372 Těsto bude lepivější a jen přírodně sladké, takže ho doporučuji ochutnat a podle potřeby dosladit např. javorovým sirupem, medem nebo sukralózou či erythritolem. Já si z těstíčka udělám jednu velkou kouli, kterou pak nožem rozkrájím na 8 stejných dílů.
IMG_3374IMG_3376
Poté už jen tvořím sušenky, které kladu na pečicím papírem vyložený plech a peču 12 minutek.
Kdyby se vám se sušenkami hůře pracovalo, určitě si nezapomeňte namokřit ruce, protože potom jde tvarování sušenek snadno.
Doufám, že vám výsledek zachutná, a že nám dáte vědět, jak dopadl! :)

Czech Virus Coconela 500g lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 349,-  Kč
(Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>1 sušenka obsahuje zhruba:
● 87kcal
● 3,8g bílkovin
● 8,2g sacharidů
● 3,9g tuku
● 1,9g vlákniny

IMG_3381

Nakupujete-li na webu www.czechvirus.cz, můžete využít slevy 7 % na celkový nákup. V košíku stačí zadat do kolonky slevový kupón kód : HS7

Pokud se vám recept líbil a chtěli byste objevovat další zdravé recepty, neváhejte se mrknout na můj web: www.katefit29.blogspot.cz !

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt