REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Největší Fitness Akce se blíží! Máš už svoje lupeny?

Největší Fitness Akce se blíží! Máš už svoje lupeny?

Největší Fitness Akce v celé České a Slovenské republice se neúprosně blíží – do NaberSvaly EXPO + Challenge zbývají necelé dva měsíce a vstupenky velmi rychle mizí! Většina fanoušků se již samotného dne D – 11. 2. nemůže dočkat! Ještě než se dostaneme dále, mrkněte na menší upoutávku vytvořenou ze záběrů minulého ročníku!

VIDEO TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=k9tIMovI3oA

Nyní detailněji – na co se můžeme těšit?

FITNESS EXPO

Každý návštěvník se může těšit na obrovské Fitness EXPO – EXPO plné stánků, partnerů, ochutnávek, výhodných cen, slev, hostů, celebrit, osobností, soutěží a mnoho dalšího! Bližší informace ohledně Fitness EXPA shrnuje tento článek - http://challenge.nabersvaly.cz/novinka/10-nabersvaly-fitness-expo- , v krátkosti však můžeme říci, že zde bude snad každá známá osobnost z české a slovenské fitness scény, super program a parádní atmosféra!

obrazek k expu siroky (2)
VELKOLEPÝ SEMINÁŘ

Dalo by se také říci jeden z nejkomplexnějších, nejkvalitnějších a nejlepších seminářů v celé české a slovenské republice. Přednášet nebude jeden přednášející – bude jich hned pět! Každý známá a zkušená osobnost, každý jeden z nejlepších ve své kategorii. Oznámeni jsou již 4 hosté z celkových pěti. Těšit se můžete například na Timeu Trajteľovou (Bikini Fitness), Jonáše Petříka (Strongman/Fight), Ondřeje Kmošťáka (Physique, IFBB PRO) a Milana Šádka (Kulturistika, IFBB PRO).
Na seminář je vyprodáno více než 70% vstupenek – zájem je vskutku obrovský! Navíc, vstupenky se budou brzy zdražovat! Pokud se tedy chceš tohoto semináře zúčastnit (což bys rozhodně měl/a), jdi na http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky a zarezervuj si své místo, dokud je volné!
V případě zájmu o více informací o semináři pak mrkni sem: http://challenge.nabersvaly.cz/seminar
CHALLENGE SOUTĚŽ
Na NaberSvaly Challenge (tedy samotnou soutěž) zbývá opravdu posledních pár míst (v řádech jednotek), což svědčí o obrovské kvalitě a zájmu o akci! Bližší informace o samotné soutěži shrnuje tento článek: http://challenge.nabersvaly.cz/novinka/11-zbyva-mene-nez-15-souteznich-mist-zarezervuj-si-to-sve - ve zkratce však můžeme říci, že soutěž je určena pro každého, kdo cvičí a nebojí se poměřit své síly s ostatními nadšenci do cvičení! Rozhodně se nejedná soutěž jen pro profesionální strongmany! Zúčastnit se může každý – třeba i ty! Registrace na soutěž (těch posledních pár míst) je možné zde: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky

Každý návštěvník Fitness EXPA má možnost fandit a podporovat závodníky Challenge, takže ať už chceš soutěžit, nebo jen fandit – musíš dorazit!
DOPROVODNÝ PROGRAM
Součástí Fitness EXPA bude také bohatý doprovodný program, který se bude skládat především z přednášek, soutěží, rekordů a exhibicí! Kompletní doprovodný program je postupně aktualizován zde: http://challenge.nabersvaly.cz/doprovodny-program

Asi každému kdo cvičí, zajímá se o fitness a chce se posunout vpřed je jasné, že na téhle akci zkrátka nesmí chybět... Počet míst je však omezený a ceny se navíc postupně zvyšují – doporučujeme proto každému zarezervovat si své místo zakoupením vstupenky co nejdříve – ještě před tím, než bude kapacita zaplněna a vstupenky pryč.

VSTUPENKY můžete koupit ZDE: http://challenge.nabersvaly.cz/vstupenky (při objednání 4 tištěných vstupenek dostanete 4 oficiální náramky akce zdarma!)
Více informací o akci poté ZDE: http://challenge.nabersvaly.cz/ (na webových stránkách akce)

A co se sociálních sítí týče, určitě potvrďte účast na oficiální události akce: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/?fref=ts

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt