REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Smrt dvou kulturistů - Rich Piana a Dallas McCarver.

Smrt dvou kulturistů -  Rich Piana a Dallas McCarver.

Honba za perfektní svalovou hmotou s minimem procentním tělesným tukem a mohutnou postavou si občas vybírá svou daň. Někdy za to mohou steroidy a jiné nepovolené látky na budování svalstva, které mohou způsobit jako vedlejší účinky – psychické či zdravotní. Tento týden zemřeli dva slavní kulturisté – Rich Piana a Dallas McCarver.


Dallas McCarver


Světový kulturista Dallas McCarver zemřel poté, co se údajně udusil jídlem ve svém domě na Floridě. Bylo mu pouhých 26 let. Těsně před svou smrtí Dallas McCarver hovořil se svou přítelkyní, superstar Danou Brooke, po telefonu a nic nenasvědčovalo tomu, co se vzápětí stalo.  Zemřel v noci 22. srpna 2017.


Sanitku mu zavolal jeho kamarád, který ho krátce po půlnoci v úterý ráno našel v bezvědomí. Po převozu do nemocnice ale lékaři museli konstatovat smrt. Ještě v pondělí ráno se zdálo, že je vše v pořádku – McCarver toho dne cvičil s činkami o hmotnosti 160 liber.


McCarver se zapojil do okruhu kulturistiky, když mu bylo 21 let a téměř okamžitě začal vyhrávat velké soutěže. Ještě minulý rok se umístil na osmém místě v soutěži Mr. Olympia 2016. V březnu 2017 sice na jevišti soutěže Arnold Classic Australia zkolaboval, poté se ale zdálo být všechno v pořádku. Až do 22. srpna.


Rich Piana


Tento elitní kulturista zemřel po dvou týdnech kómatu, do kterého se dostal po možném předávkování. Stalo se tak dne 25. srpna 2017. Rich Piana se netajil tím, že užívá steroidy, na Instagramu měl více než milionů followerů.


Podle zpráv Rich Piana zkolaboval začátkem srpna ve svém domě a byl převezen do nemocnice. Dne 25. srpna 2017 jeho manželka Sarah Piana oznámila, že Rich zemřel ve svých 46 letech.


Tento týden byl smolným pro všechny fanoušky kulturistiky, protože přišli o své dva světové kulturisty.

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt