REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Šádek a Koritenský na Charlotte pro 2017

Šádek a Koritenský na Charlotte pro 2017

22. – 23. dubna ve v americkém Charlotte konala soutěž v profesionální divizi federace IFBB.

V kategorii do 212 liber nastoupilo 14 závodníků, z toho pouze čtyři z Evropy. Českým závodníkům, konkrétně Milanovi Šádkovi a Vojtovi Koritenskému, se zde dařilo a oba se pod vedením státního trenéra Tomáše Bureše ukázali v tom nejlepším světle.

Milan předvedl neuvěřitelnou formu a dokázal, že ho loňská operace kýly nezastavila, naopak jej posunula ještě o krok dál. Hned po prvním vyvolávání bylo jasné, že Milan bude bojovat o některou z předních příček. Jeho připravenost a celistvost svalů mu nakonec přinesla první místo a kvalifikaci na Mr. Olympia 212 Showdown, kde bude bojovat o titul spolu se svým dobrým přítelem Jamesem „Flexem“ Lewisem.
Vojta rovněž předvedl perfektní formu a očekával, že by se mohl umístit na třetím mistě. Bohužel to nakonec nevyšlo a odnesl si pohár z pátého místa. Po soutěži se vyjádřil, že je si vědom svých nedostatků a na příští soutěži se jim pokusí vyvarovat.

Za zmínku určitě stojí i obhájce druhého místa Craig Richardson, který opět překvapil a všem ukázal, že věk je pouze číslo a ve svých čtyřiceti letech je stále nebezpečným soupeřem. Na třetím místě se umístil Švýcarský kulturista Nicolas Vullioud, který reprezentoval brutální masitost a hloubku svalů, připomínající tvary legendárního Leeho Priesta. Bohužel celkový dojem kazily boule na ramenou, které byly údajně způsobeny infekcí. Někteří bývalí američtí závodnici dokonce spekulovali, zdali se nejednalo o vedlejší účinky použití syntholu.

Naši závodníci překvapili a všem jasně ukázali, že česká kulturistika je na světové úrovni. Milan se momentálně připravuje na další závod, konkrétně New York PRO, kde bude nastupovat v kategorii open. Vojtu také čeká několik soutěží, které pro něj znamenají šanci se stejně jako minulý rok kvalifikovat na Mr. Olympia 212 Showdown. Oběma závodníkům budeme držet palce a doufáme, že nás opět překvapí svými výsledky.Amix CellZoom Hardcore 315 g lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 519,-Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>DSC_4227 DSC_4283 DSC_4284 DSC_4428

zdroj: npcnewsonline.com

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt