REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

CzechVirus Perfect Milkshake / RECENZE

CzechVirus Perfect Milkshake / RECENZE

Czech Virus rozhodně není z firem, které by nové doplňky a převratné příchutě chrlily jako na běžícím pásu. Když ale s něčím přijdou, pokaždé to stojí za to. V naší dnešní recenzi bychom se proto podívali na Perfect Milkshake, což je nekompromisní protein za dostupnou cenu.

Nakupte na webu www.czechvirus.cz a v košíku zadejte do kolonky slevové kupóny - HS7

CzechVirus sleva v hodnotě 7 % z celkové objednávky.Prvotřídní kvalita zůstává za každou cenu


První benefit nového proteinu od Czech Virus je výrazně nižší cena, kterou jistě ocení velké množství zákazníků. Leckoho z vás by ale mohlo napadnout, jestli toto zlevnění není na úkor kvality. Můžu vás uklidnit, protože Czech Virus stále používá ty nejkvalitnější suroviny a vyhýbá se všem potenciálně problematickým látkám. Zdrojem bílkovin je primárně ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, což je nechemicky zpracovaný protein s minimální mírou denaturace. Leckoho by mohlo napadnout, jak je možné, že protein není CFM. Z mého pohledu to nepředstavuje žádný problém, protože mikrofiltrace byla v tomto případě nahrazena ultrafiltrací, jejíž jediný rozdíl je v menší velikosti pevných částic, které se při výrobě oddělí. Ultrafiltrace se coby separační metoda izolace bílkovin rovněž provádí pomocí cross-flow metody, a tudíž není pochyb o tom, že tento protein dokáže konkurovat kterémukoliv CFM. Pokud byste ale přece jen nevěřili, stačí si detailně prostudovat spektrum aminokyselin. Každopádně zpět ke složení. Kromě koncentrátu zde najdete také aroma, sůl a xanthanovou gumu. Pro lepší stravitelnost byl do proteinu přidán také papain a bromelain a dokonce zde najdete i množství syrovátkového izolátu.Za příjemný benefit považuji i to, že ke slazení byla použita jen zdravotně nezávadná sukralóza.

Chuť citronového oplatku? Nepopsatelný zážitek!


Za dobu, co se věnuji hodnocení suplementů a recenzování nejrůznějších produktů spojených nejen se sportovní výživou, jsem se setkal s desítkami a stovkami různých proteinů. Žádný ale nikdy neměl příchuť citronového oplatku. O to divočejší je pro mě představa, že s touto variantou přišelCzechvirus, který se doteď zarytě držel čokolády a vanilky. No a jelikož jahodové i višňové proteiny jsem již ochutnal několikrát, ze tří nabízených příchutí u mě na plné čáře vyhrál citron. A jaký tedy byl? Když protein poprvé otevřete, vyvalí se na vás hodně intenzivní citronové aroma, které jistě znáte například z různých komerčních oplatků. Po rozmíchání ve vodě se vůně stane jemnější a vy ucítíte i tóny mléka. Až do této doby jsem si myslel, že Milkshake je pouze název proteinu a nevěřil jsem tomu, že by tak opravdu mohl i chutnat. Chuť citronu není příliš výrazná, ale rozhodně máte pocit, jako byste pili senzační mléčný nápoj, ve kterém není cítit ani sebemenší špetka čehokoliv umělého. Každopádně tak jako i jiné proteiny od Czech Virus, je i Perfect Milkshake na můj vkus docela sladký, tudíž jsem musel použít o něco více vody. Přesto to byl a chuťový zážitek, na který jen tak nezapomenu a který tento protein rozhodně řadí k těm nejlepším proteinům, jaké jsem kdy ochutnal.

Najít nejlevnější cenu na Perfect Milkshake
Naprosto jednoduchá příprava díky bezkonkurenční rozpustnosti


Pokud jde o přípravu proteinů od Czech Virusu, nikdy jsem s touto značkou neměl nejmenší problém. Hrudkovatění, výrazná pěnivost a špatná rozpustnost jsou většinou výsady levných proteinů od pofidérních značek, mezi které Czech Virus rozhodně nepatří. Když si koupíte, stačí použít 200 ml vody (záměrně doporučuji použít o 50ml více než výrobce, ve 150ml byl totiž protein na můj vkus poměrně sladký), vysypat do šejkru ještě jednu odměrku, párkrát zatřepat a geniálně chutný protein se skvělým nutričním spektrem je na světě.


Cenově naprosto jasná volba, ale bohužel v menším balen


Perfect Milkshake je dostupný ve dvoukilovém balení, které nabízí uživatelům 66 dávek. Cena za takové balení je 949 Kč, což vychází na nějakých 14,4 Kč za jednu dávku.Když ale použijete náš slevový kód HS7, vyjde protein ještě levněji. To je na poměry Czech Virusu velmi příjemné a musím říct, že jsem z poměru ceny a kvality opravdu překvapený. Zaráží mě ale fakt, že narozdíl od MPS-5 i Pure Elite CFM proteinu má Perfect Milkshake hned o 250g méně, což představuje nějakých 9 dávek. Osobně totiž vždy preferuji co možná největší balení, které dlouho vydrží. Drobným nedostatkem je i absence jak kilového balení, tak i nějakých jednorázových vzorků, které by dost možná někteří uživatelé ocenili. Protože koupit si protein, u něhož nemáte nejmenší představu, jak bude chutnat, se ne každému uživateli chce.

Závěrečné zhodnocení: V poměru ceny a kvality to nejlepší, co Czech Virus nabízí


Perfect Milkshake se stal po Pure Elite CFM a vícesložkovém MPS-5 v pořadí již třetím proteinem, který v nabídce Czech Virusu najdete. Z mého pohledu je ale tím nejlepším. Proč? Neslevuje z vysokých standardů kvality, které tato progresivní česká značka stanovila již s prvním vytvořeným produktem, ale cenu stlačuje tak nízko, že zkrátka a dobře musí být přijatelná pro každého, kdo chce pro své tělo jenom a pouze to nejlepší. Ať zvolíte jakoukoliv ze tří dostupných variant, určitě vám bude mít co nabídnout a pochutnáte si na ní. Zároveň ale nebudete pít nějaký “béčkový” protein horší kvality.

Z mého pohledu je to tedy jasná volba pro každého, kdo nechce utratit za protein víc peněz, než je nutné, ale potrpí si na kvalitě. Když navíc zadáte náš slevový kód HS7, nejen, že podpoříte chod našeho nezávislého webového magazínu, ale navíc ušetříte hned 7% z nákupu a protein se dostane na opravdu bezkonkurenčně nízkou cenu.


Najít nejlevnější cenu na Perfect Milkshake

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt