REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Drupal

Uživatelské jméno

Drupal

Datum registrace

02. Prosinec 2016

RECENZE

4FITNESS.CZ Cloumák 505 g

10. Únor 2017 v 08:56

Nakopnutí

80%

Složení

100%

Pumpa

90%

Chuť

100%

Cena/Kvalita

100%

Ahoj, nedávno byl přidán k recenzi tenhle předtréninkáč, kterej už asi 2 měsíce občasně používám před odchodem do posilky.

Rozhodně doporučuji využívat jen když oprvdu potřebujete vzpruhu a ne před každým tréninkem, protože si na něj vypěstujere rezistenci jako na každej nakopávač. Jde to částečně řešit zvyšováním dávek, ale jak jsem psal, rezistence na kofein, což je jedna z hlavních funkčních složek, kterou ucítíte, není nic přínosnýho. Kafe na vás pak přestane působit a cena na jednu dávku nakopávače se značně prodraží. Střídání nakopávačů funguje jen částečně, protože všechny u nás prodávané obsahují /- ty stejné ingredience, jen v jiných poměrech.

Efekt Cloumáka je tedy srovnatelný s jinými prostředky a je závisí hlavně na tom, jak často jej budete užívat. Pokud chcete ještě lepší pumpu, pak doporučuju dodatečně suplementovat argininem v průběhu dne, případně přidat guaranu, pokud chcete větší vzpruhu.

Chuť a rozpustnost je skvělá. Dál hodnotím pozitivně, že nenahrazují funkční, ale dražší ingredience, levnýma, například kreatinem, kterej by se měl suplementovat určitě jinak. Beta alanin by se měl, stejně jako arginin suplementovat navíc v průběhu dne, ale jeho přítomnost si pochvaluju hlavně kvůli příjemnýmu brnění v okrajových částech těla.

Celkově musím říct, že splňuje moje očekávání a hlavně vychází skvěla v poměru cena/výkon.

4fitness Hydro 80 DH32

02. Prosinec 2016 v 10:40

Chuť

50%

Složení

100%

Rozpustnost

100%

Stravitelnost

100%

Cena/Kvalita

100%

Vyzkoušel jsem několik variant stravy a doplňků po tréninku a zatím mi nejvíc, co se stravitelnosti a rychlosti doplnění energie a proteinů týká, sedí kombinace 1 kusu ovoce ihned po příchodu z posilky do šatny a pak tento protein po sprše a převlečení. Lepší než jiný koncentráty nebo gainery.

4FITNESS AAKG

02. Prosinec 2016 v 10:39

Chuť

75%

Složení

100%

Účinek

100%

Cena/kvalita

100%

Ahoj, výborná pumpa, beru 2x až 3x denně půl zarovnané čajové lžičky denně, a to dlouhodobě a super. Prokrvuje všechno :) Kilovka za pár korun

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt