REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Myprotein MYPRE

Myprotein MYPRE

Foto a texty použity se souhlasem portálu Heureka.cz

Ceny od: 379 Kč

VYZKOUŠET

93%

Nakopnutí

90%

Složení

100%

Pumpa

90%

Chuť

90%

Cena/Kvalita

93%

Základní údaje

Výrobce

Myprotein

Popis produktu

MYPRE přináší řadu složek, které mají přispět ke zlepšení výkonu *, snižují únavu * a poskytovat kontinuální ostření v průběhu tréninku *. Je k dispozici v 7 skvělích příchutích; Sour Apple, Lemon and Lime, Watermelon, Raspberry Lemonade, Orange, Grape and Blue Raspberry.

Výhody MYPRE
MYPRE poskytuje řadu klíčových složek, které synergicky spolupracují s cílem zlepšit výkon *. Každé dva kopečky (jedna porce) poskytuje: kreatin (4 g): MYPRE poskytuje čtyři různé typy kreatinu; Kreatin HCl, Kreatinethylester HCl, kreatin monohydrát a 99,9% čistou formu kreatinu monohydrátu, který zlepšuje fyzickou výkonnost při krátkodobém horizontu, vysokou intenzitou. *Kofein (400 mg) : MYPRE kombinuje patentovanou směs kofeinu a guarany (Paullinia cupana) (400 mg kofeinu na dva kopečky). U kofein bylo prokázáno, že zvyšuje bdělost a pozornost. *Aminokyseliny : MYPRE poskytuje 4 g větvené aminokyseliny (BCAA) v poměru 2:1:1 (leucin, isoleucin a valin). MYPRE také obsahuje úplný seznam esenciálních aminokyselin. Vitamíny a minerální látky : MYPRE poskytuje kyselinu pantotenovou, vitamin B6, B12, niacinu a Riboflavin, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání *.Kyselina pantothenová a biotin také přispívá k normální psychické funkci *. MYPRE také obsahuje 3 g beta alaninu, L-citrulinu malát, L-arginin, kyselina asparagová, a další 1 g Agmatine sulfátu a betainu.

Složení


HODNOCENÍ A RECENZE UŽIVATELŮ

Jaké zkušenosti máte s tímto produktem vy?

Přidat recenzi

Kirtan

26. Červenec 2015 v 20:34

Nakopnutí

90%

Složení

100%

Pumpa

90%

Chuť

80%

Cena/Kvalita

85%

Odporně nechutně strašně moc sladké. Na jednu dávku jsem dával i dvojnásobek vody než kolik je v doporučení a stejně se mi křivila pusa jak to bylo přeslazené (měl jsem příchuť meloun). Navíc to chutnalo dost uměle. Nicméně docela dobré nakopnutí, perfektní nárůst síly, určitě stojí za vyzkoušení, zejména díky Kreatinu HCL, kterej fakt jede!

Natal

23. Červenec 2015 v 16:33

Nakopnutí

90%

Složení

100%

Pumpa

90%

Chuť

100%

Cena/Kvalita

100%

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt