REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Bodylab Proteinella

Bodylab Proteinella

Foto a texty použity se souhlasem portálu Heureka.cz

Ceny od: 149 Kč

VYZKOUŠET

86%

Chuť

88%

Složení

83%

Základní údaje

Výrobce

Bodylab

Popis produktu

Bodylab Proteinella Proteinella je nový a zcela průkopnický koncept na trhu, který převrátil doposud zažité standardy o pomazánkách naruby. Proteinella je čokoládová pomazánka vyrobená z pravé belgické čokolády a čerstvých pražených lískových ořechů. V Proteinelle není žádný přidaný cukr (pouze přirozeně se vyskytující), zato 20 % bílkovin ze syrovátkového izolátu ano. Takovéto silné vylepšení dělá z Proteinelly zcela unikátní a chytrý produkt pro lidi, kteří dbají na své zdraví a štíhlou linii.

Proteinella vyhrává oproti jiným čokoládovým pomazánkám na plné čáře jak v chuti, tak i ve výživových hodnotách - ve 100 g se při 2,1 g cukru nachází více než 20 g kvalitních syrovátkových bílkovin. Je tedy ideální volbou pro všechny, kteří mají chuť na něco dobrého, ale také dbají na racionální výživu během dne.
V Proteinelle se nachází výhradně palmový olej z udržitelného zemědělství, certifikovaný RSPO/Roundtable of Sustainable Palm Oil.

HODNOCENÍ A RECENZE UŽIVATELŮ

Jaké zkušenosti máte s tímto produktem vy?

Přidat recenzi

rydr

15. Srpen 2017 v 17:42

Chuť

70%

Složení

50%

TheKlasek

08. Prosinec 2016 v 13:51

Chuť

100%

Složení

100%

Už jsem měl možnost vyzkoušet hodně fejkových nutelek, ale tato je naprostý vítěz . Doufám, že nejsem sám, který to spořádá u telky za jedinný večer :D

kalcio

04. Srpen 2016 v 17:03

Chuť

95%

Složení

100%

Náhražka, která je nejvíce svojí chutí podobná Nutelle.

Krásně voní a je bez zbytečných sladidel a podobných věcí.

- Chtělo by to více oříšků ! :D

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt