REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Mex American Standart Whey Protein

Mex American Standart Whey Protein

Foto a texty použity se souhlasem portálu Heureka.cz

Ceny od: 789 Kč

VYZKOUŠET

96%

Chuť

90%

Složení

90%

Rozpustnost

100%

Stravitelnost

100%

Cena/Kvalita

100%

Základní údaje

Výrobce

Mex nutrition

Popis produktu

Intenzivní trénink vyžaduje dostatečné množství bílkovin. Školení výživoví experti doporučují 1,8 až 2,5 g (podle druhu aktivity) bílkovin na každé kilo tělesné hmotnosti. Sportovci mají konzumovat 4 - 6 jídel denně obsahujících maso, vejce a mléko pro získání odpovídajícího množství bílkovin. Ale jíst tolik jídla může být těžko stravitelné, drahé a nezdravé kvůli zvýšenému obsahu tuku a cukru.

Syrovátkové bílkoviny uspějí, kde vše ostatní selže. Tyto proteinové koktejly jsou snadno stravitelné a s malým nebo žádným obsahem cukru a tuku. Whey American Standard má nízký obsah tuku a cukru a je bohatý na všechny esenciální aminokyseliny, působí rychle a okamžitě spouští svalové zotavení. Tajemství úspěchu je v použití vysoce kvalitního zdroje syrovátky. Whey American Standard kombinuje mikro syrovátkový izolát (WPI) a studenou filtrací vytvořený syrovátkový proteinový koncentrát (WPC).

Složení


Ultra a Micro-syrovátkový proteinový koncentrát, Cold-syrovátkový izolát, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-glutamin, kakao (Zpracováno s alkalickými), sójový lecitin, přírodní a umělé aroma, Xanthan guma, acesulfam K.

HODNOCENÍ A RECENZE UŽIVATELŮ

Jaké zkušenosti máte s tímto produktem vy?

Přidat recenzi

Marek Bambule

16. Září 2015 v 17:31

Chuť

90%

Složení

90%

Rozpustnost

100%

Stravitelnost

100%

Cena/Kvalita

100%

Odzkoušeno, dobrý poměr cena/výkon, příchuť vanilka, nepřeslazená a za mě na 1*. Trávicí potíže žádné a složení podle výrobce taky dobré. Za sebe říkám že je to dobrý protein

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt