REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

BioTech Creatine Monohydrate

BioTech Creatine Monohydrate

Foto a texty použity se souhlasem portálu Heureka.cz

Ceny od: 178,56 Kč

VYZKOUŠET

100%

Cena/kvalita

100%

Účinek

100%

Stravitelnost

100%

Rozpustnost

100%

Základní údaje

Výrobce

BioTech

Popis produktu

Popularita kreatinu je neoblomná od roku 1995. Většina výzkumů dokázala jak úspešně zvyšuje sílu a tělesnou hmotnost. Je možné říci, že kreatin monohydrát je nejpopulárnějším a nejúčinnějším doplňkem výživy mezi sportovci.

Organizmus používá kreatin monohydrát během syntézy ATP. Kreatin hraje důležitou úlohu ve smršťování svalů. Zdrojem energie pro smršťování svalů je ATP (adenosine triphosphate). ATP poskytuje energii tak, že se jedna molekula fosfátu oddělí, a tak se vytvoří jiná sloučenina – ADP (adenosine diphosphate).Bohužel, ve svalových tkáních se uskladňuje jen malé množství ATP. Kreatin odevzdá svoji fosfátovou molekulu ADP, tak se vytvoří znova ATP, které mohou svaly spotřebovat při kontrakci.

Čím více kreatinu dodáváte svalům, tím více ATP mohou produkovat. Tak jsou svaly připravené pro maximální výkon. Kreatin pomáhá i v regeneraci vysílených svalových tkání.

Kreatin zvyšuje tělesnou hmotnost a svalovou hmotu o 5 – 10%. Kreatin monohydrát je velmi populární, vyrábí ho mnoho výrobců, což vede ke kvalitativním rozdílům mezi jednotlivými přípravky. Produkty BioTech jsou neustále testovány v laboratořích a je dokazatelné, že BioTech 100% Creatine Monohydrate je farmaceuticky čistý produkt.

HODNOCENÍ A RECENZE UŽIVATELŮ

Jaké zkušenosti máte s tímto produktem vy?

Přidat recenzi

Tomak

02. Duben 2017 v 23:25

Cena/kvalita

100%

Účinek

100%

Stravitelnost

100%

Rozpustnost

100%

Klasický kreatín s pomerne dosť dobrou rozpustnosťou. Jediné čo sa dá vytknúť je, že v balení je len 3g naberačka, tak si musíš dávať 6g a ne 5g dávky :D

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt