REGISTRACEPŘIHLÁŠENÍ

Vhodné doplňky pro začátečníky

Vhodné doplňky pro začátečníky

Naprostý laik v oblasti posilování velice často tápe nad tím, zdali se po prvotním cvičení má pustit do užívání nejrůznějších doplňků stravy či nikoliv. To je otázka, na kterou nelze odpovědět jednostranně. Pojďme se tedy k odpovědi dopracovat postupně.

Stane-li se posilovna místem, jež budete pravidelně navštěvovat, měli byste co nejdříve začít uvažovat o zdravém jídelníčku. Ten jde totiž ruku v ruce se spalováním nežádoucích tuků a přibýváním svalové hmoty. Musíte si uvědomit, že kromě tréninku se nedílnou součástí vašeho života stává správná výživa a patřičný odpočinek.Podpořte své tělo v přirozeném růstu


Vzhledem k tomu, že při posilování své tělo vystavujete určité zátěži, musíte o něj náležitě pečovat. Toho lze z části docílit tím, že začnete přijímat vitamíny a minerály z běžně dostupných potravin. I při sebelepším snažení a dokonalé životosprávě to ale nemusí být úplně snadné, proto si pomozte různými multivitaminovými přípravky.

Ty obvykle obsahují řadu látek pozitivním směrem ovlivňujících váš jídelníček a dopřávajících svalům vše potřebné.

Kromě vitamínů se pro vás stanou důležité ještě tři složky.
protein
kreatin
- sacharidy

A právě o těchto doplňcích byste se měli dozvědět něco více.

Podpořte svalový růst po tréninku


Přesně k tomu slouží sacharidy v libovolné formě. Doplněk stravy vhodný před a hned po tréninku, jež bude kladně působit na růst svalstva a jež ocení hlavně jedinci mající potíže s nabíráním svalové hmoty. Synteticky připravené přírodní látky vyznačující se svojí nasládlou chutí.

Sacharidy jsou zdrojem krátkodobé energie a zároveň účinným stavebním materiálem.

Regenerujte svalové buňky


Posilování však není pouze o cestě vpřed ve smyslu rychlého růstu, ale i o patřičné obnově poškozených buněk při vyšším zařízení. A v tom vám pomohou nejrůznější proteinové přípravy, které je vhodné užívat s delším, například dvouhodinovým odstupem po tréninku.

Prom-in CFM Evolution 2250 g lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 956Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>
 Velký zdroj aminokyselin podílející se na razantním tělesném rozvoji a dbající na to, aby se váš organismus regeneroval tak, jak má. V tomto směru lze vybírat protein určený nejenom na den, ale také na noc.

Narůstající svalstvo během pár týdnů


Začátečníkům, jež to myslí s posilováním a vhodnou životosprávnou doopravdy vážně poslouží ještě jeden nezbytný doplněk. Je to kreatin, který jednoduše řešeno natahuje vodu do svalů. Tím dopomáhá k viditelnému navýšení objemu a zároveň působí na přibývající sílu.

S kreatinem užívaným chvíli před a po cvičení oddálíte běžné vyčerpání při delších sériích, budete regenerovat svalstvo a snižovat množství kyseliny mléčné. Látka výrazným způsobem ovlivňující vaši svalovou hmotu.

Copyright GetBig.cz © 2015

PartneřiO webuKontakt